Shape Shape

Hakkımızda

Shape
Shape
Shape Shape

ÖZDEDEOĞLU GRUP GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Gıda Ltd. Şti. ülkemizde yetişen yağlı tohumların işlenmesiyle, sağlıklı ve kaliteli bitkisel sıvı yağlar üretimi ve satışı yapmak amacıyla 2010 de Aydın da kurulmuştur. Firmamız ayrıca Ege Bölgemizin eşsiz coğrafyasında yetişen, doğanın insanoğluna en büyük armağanı zeytin ağaçlarının meyvesi olan zeytinlerin de işlenmesiyle elde edilen farklı özelliklerdeki zeytinyağlarını da üretmektedir. Buna ek olarak kullanımı insan sağlığına faydalı değerli yağları ve rahatlatıcı özelliği bulunan aromaterapi ve masaj yağları da üretmektedir.

Hasat Zeytincilik gıda güvenliğine uygun bir şekilde muhtelif ambalajlarında Hasat Markalı Ayçiçek Yağı ve Hasat Markalı Zeytinyağları ve Bitkisel Yağ ürünlerini geleneksel Türk mutfağının lezzetli yemeklerinde kullanılmak üzere satışa sunmaktadır. Firmamız bitkisel yağları ve zeytinyağlarını gıda ve kozmetik endüstrilerinde hammadde girdisi olarak kullanan firmalara da dökme olarak tanker bazında ve IBC tanklar vasıtasıyla da tedarik etmektedir.

Gıda güvenliğine en yüksek derecede önem veren Hasat Zeytincilik üretimde insan hatasını minimuma indirecek teknolojileri kullanarak üretim yapmaktadır.

Firmamız ‘Üretim İzin Belgesi’ , ‘ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ ve ‘ISO 22000 Gıda Güvenliği’ belgelerine sahiptir ve kalite yönetimini ilke edinerek çalışmalarına devam etmektedir.

Hasat Zeytincilik  sektörde 12 yılı aşan bir süredir var olmanın tecrübesiyle, tüketicilere en kaliteli ve güvenilir ürünleri sunmak için yatırımlarına devam etmektedir.